Опис автобусів

Компанія “Таурус” проводить транспортні та пасажирські перевезення на сучасних та надійних автобусах. В нашому автопарку є автобуси на різні типи подорожей та перевезень.

Всі наші автобуси обладнанні новітніми системами безпеки, кондиціонування. В кожному автобусі вбудовані аудіо та відео техніка. Спеціально для наших клієнтів ми пропонуємо Мерседес Бенц Спринтер (довга база, комфортні анатомічні крісла для пасажирів з можливістю регулювання спинки, ремені безпеки, спальні місця, окремий кондиціонер для пасажирського салону, місткий багажний відсік, тоновані вікна, великий телевізор, аудіо система).
Подорожуючи з нами Ви відчуєте максимум задоволення від поїздки. Перебуваючи в комфортному автобусі ви будете насолоджуватись прекрасними краєвидами Німеччини.

01 02 03 04 05 06 07 08 09

теги: Чернівці пасажирські перевезення, Чернівці пасажирські перевезення в Німеччину, Чернівці попутньо в Німеччину, Чернівці перевезення Німеччина, Автобус в Німеччину виїзд з Чернівців, Івано-Франківськ пасажирські перевезення, Івано-Франківськ пасажирські перевезення в Німеччину, Івано-Франківськ попутньо в Німеччину, Івано-Франківськ перевезення Німеччина, Чернівці Німеччина автобус, Чернівці Берлін автобус