Таурус – експерт в сфері перевезень

1381221815_places-to-visit-in-germany-35

В нашому житті поїздки та подорожі займають дуже важливу роль. Люди відвідують курорти, роблять робочі поїзди, пересилають товар та посилки.
Враховуючи це все, компанія “Таурус” надає Вам послуги по посажирським та транспортни перевезенням, доставці товарів та посилок, в документальній та страховій підтримці під час поїздки.

“Таурус” працює в місті Чернівці та Івано-Франківськ. Разом з нами ви зможете повнісстю насолоджуватись подорожуючи, та відчувати повну безпеку.
Компанія “Таурус” займається пасажирськими перевезеннями в Німеччину, Туреччину, Болгарію.

У випадку поїздки в Німеччину, наші маршрути пролягають через найбільні міста (Берлін, Гамбург, Мюнхен, Кьольн, Франкфурт) та аеропорти. Також пропонується можливість розробки індивідуального маршруту по вимогам клєінта. “Таурус” проводить перевезення в найкращі курорти Болгарії. А саме, наші маршрути пролягають через Варна, Бургас, Золоті Піски, Сонячний Берег, Поморьє, Поморське, Несебр.Спеціально для підприємців міста Чернівці та Івано-Франківськ, компанія “Таурус” проводить постійні рейси в Стамбул. Ми забезпечимо прибуття до ринків Стамбула та доставку товару до України. Ми створемо для Вас комфортні умови в діловій поїздці. З нами перевезення пасажирів перетворюється на суцільне задоволення, адже наш сервіс не залишить байдужим жодного, навіть самого вередливого клієнта.

Теги: Чернівці Стамбул автобус, Чернівці Німеччина автобус, Чернівці Болгарія автобус, Чернівці Бургас автобус, Чернівці Берлін автобус